Adrian Benedyczak zmarnował rzut karny w spotkaniu z Brescią [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

08 marca 2024, 22:47 • 1 min czytania 0 komentarzy

Parma wygrała 2:1 spotkanie z Brescią, a polski napastnik mógł dołożyć do tego swoją cegiełkę, lecz zmarnował rzut karny w 41. minucie.

Parma Calcio mierzyła się u siebie w starciu ligowym z Brescią. Wynik otworzyła drużyna gości po trafieniu Alexandra Jallowa w 16. minucie. Adrian Benedyczak mógł doprowadzić do wyrównania, bowiem w 40. minucie sędzia podjął decyzję o podyktowaniu rzutu karnego po faulu Bertagnoliego.

Bramkarz rywali idealnie jednak odczytał zamiary Polaka i pewnie rzucił się we właściwym kierunku. Tym samym 23-latek zmarnował rzut karny po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach:

Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną gospodarzy 2:1. Parma umocniła się na pozycji lidera z 62 punktami na koncie. Adrian Benedyczak następną okazję do poprawienia dorobku będzie miał 16 marca, gdy Crociate zmierzą się z Feralpisalo.