Manchester United przegrał po golu w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Opracowanie:Arkadiusz Prosowski

24 lutego 2024, 19:19 • 1 min czytania 0 komentarzy

Smutny wieczór dla fanów „Czerwonych Diabłów”. Ekipa z Old Trafford poległa przed własną publicznością 1:2 z Fulham. Goście z Londynu trafili na wagę wygranej w 97. minucie.

Na bramki w tym meczu czekaliśmy długo. Wynik otworzyli goście w 65. minucie. Zakotłowało się w polu karnym Manchesteru United i przyjezdni wykorzystali zamieszanie – nie do obrony huknął Calvin Bassey. Dla Nigeryjczyka było to trafienie szczególne, bowiem pierwsze w koszulce Fulham. Latem przeniósł się na Wyspy z Ajaxu za ponad 20 mln euro.

Wyrównanie dał United Harry Maguire, minutę przed końcem regulaminowego czasu gry. Sama końcówka należała jednak dla gości. Po błyskawicznej kontrze wynik ustalił Alex Iwobi. To była siódma minuta doliczonego czasu gry.

Dodajmy, że „Czerwone Diabły” podchodziły do meczu z Fulham po serii siedmiu spotkań bez porażki. W lidze podopieczni Erika ten Haga plasują się jednak na szóstym miejscu. Fulham jest dwunaste.

WIĘCEJ O ANGIELSKIEJ PIŁCE:

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.