Patryk Peda wyrzucony z boiska w meczu ligowym

Paweł Wojciechowski

Autor:Paweł Wojciechowski

09 lutego 2024, 23:28 • 1 min czytania 1 komentarz

Patryk Peda zszedł z boiska z czerwoną kartką w ligowym spotkaniu swojej drużyny. Mimo tego, SPAL wygrał u siebie 1:0 z Recanatese w meczu 25. kolejki grupy B włoskiej Serie C.

Patryk Peda został ukarany przez sędziego bezpośrednią czerwoną kartką za brutalny faul z 72. minuty. Jego SPAL w tym momencie bezbramkowo remisował z US Recanatese. Co ciekawe, drużyna Polaka, grając w osłabieniu, kilka minut później wyszła na prowadzenie po golu kapitana Antenucciego. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0.

21-letni obrońca w tym sezonie ligowym rozegrał w Serie C, na trzecim poziomie rozgrywkowym we Włoszech, siedemnaście spotkań i strzelił trzy gole. Do tej pory był karany trzy razy żółtą kartką, a czerwona kartka z meczu z Recanatese jest jego pierwszym takim upomnieniem.

Klub Polaka jest na siedemnastym miejscu w grupie B trzeciej ligi włoskiej z dorobkiem 24 punktów. Dzięki ostatniemu zwycięstwu przeskoczył swojego piątkowego rywala w tabeli Serie C.

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.