Co tutaj się wydarzyło?! Alisson niczym Szczęsny z Senegalem… [WIDEO]

Konrad Modzel

Opracowanie:Konrad Modzel

04 lutego 2024, 19:28 • 1 min czytania 2 komentarze

Koszmarny błąd Alissona Beckera. Jego nieporozumienie w komunikacji z Virgilem van Dijkiem, a później niecelne wybicie doprowadziło do straty bramki.

Co tutaj tak naprawdę się wydarzyło? Dość długo w drugiej części meczu utrzymywał się remis 1:1. W 67. minucie kapitalne podanie posłał Gabriel. Adresatem był Martinelli, jednak wydawało się, że do piłki pierwszy dojdzie obrońca gości, van Dijk.

I kiedy już Holender miał zażegnać zagrożenie, zostawił futbolówkę pod opiekę Alissona. Bramkarz „The Reds” bowiem wybiegł i chciał wykopać piłkę. W futbolówkę jednak nie trafił. W efekcie tylko ją musnął, van Dijk zostawił ją za plecami, a z prezentu skorzystał Martinelli.

Dodajmy, że w drugiej połowie hitu Premier League wystąpił Jakub Kiwior. Polak zastąpił na boisku Oleksandara Zinchenkę i zanotował asystę przy trafieniu na 3:1.