Niespodzianka w Paryżu. PSG remisuje 2:2 ze Stade Brestois [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

28 stycznia 2024, 23:07 • 2 min czytania 1 komentarz

Paris Saint-Germain zremisowało 2:2 ze Stade Brestois, choć prowadziło już dwoma bramkami. Sensacja w Paryżu.

PSG mogło objąć prowadzenie już na samym początku spotkania, ale poza tym do 38. minuty raczej nie zrobiło nic szczególnego, co mogłoby realnie wpłynąć na wynik. To się jednak zmieniło po świetnym podaniu Bradleya Barcoli do Asensio, który sprytnie pokonał bramkarza precyzyjnym strzałem. Na 2:0 do przerwy strzelił jeszcze z bliskiej odległości Randal Kolo Muani.

Po zejściu do szatni drużyna gości nabrała odwagi, co miało swoje odzwierciedlenie w 55. minucie, gdy po strzale Mahdiego Camary piłka niefortunnie odbiła się Danilo i znalazła drogę do siatki. W 80. minucie goście zszokowali cały stadion, gdy Mathias Pereira strzałem “krzyżakiem” zapewnił remis. PSG nie było już w stanie zmienić wyniku i tym samym byliśmy świadkami niespodzianki.

PSG po tym spotkaniu utrzymuje pozycję lidera z dorobkiem 44 punktów.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.