FC Barcelona straciła gola w 36. sekundzie… Lewandowski wyrównał [WIDEO]

24 stycznia 2024, 22:16 • 2 min czytania 1 komentarz

Prawdziwych mężczyzn nie poznaje się po tym jak zaczynają, ale… piłkarze Barcelony na serio powinni wziąć sobie do serca nie tylko, jak mecz zamknąć, ale i jak dobrze wchodzić w spotkania. Przeciwko Atheticowi Bilbao bramkę stracili już w 36. sekundzie. W 26. minucie wyrównanie dał Robert Lewandowski. Prowadzenie zapewnił z kolei Lamine Yamal.

Mecz rozpoczął się dla „Dumy Katalonii” fatalnie, jednak stracona bramka na początku meczu to dla ekipy Xaviego żadna nowość. W tym sezonie taki scenariusz oglądaliśmy aż nadto często. Bramkę na 1:0 strzelił Gorka Guruzeta.

Mecze, w których Barca traciła gola w pierwszym kwadransie przytacza dziennikarz Eleven Sports, Maciej Kruk.

Wyrównanie po blisko pół godzinie gry dał Robert Lewandowski. Trafienie było dość kuriozalne. Piłkę z własnej szesnastki wybijał Yuri Berchiche. Nabił Roberta Lewandowskiego i Polak wpisał się na listę strzelców. Właściwie powiedzmy sobie wprost – obrońca gospodarzy strzelił gola Robertem Lewandowskim.

Na 1:2 trafił Lamine Yamal. Barca odwróciła wynik. Potrzebowała na to trzydziestu minut.