Daniele De Rossi zwycięski w debiucie. Roma lepsza od Hellasu [WIDEO]

20 stycznia 2024, 20:20 • 1 min czytania 0 komentarzy

Dziś debiutował Daniele De Rossi w roli szkoleniowca Romy. Legenda stołecznego klubu fantastycznie weszła w buty Jose Mourinho. Ekipa z Rzymu pokonała Hellas 2:1. Nicola Zalewski wszedł na ostatnie pół godziny, a cały mecz w barwach drużyny gości rozegrał Paweł Dawidowicz.

Obie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie. Do siatki najpierw trafił Romelu Lukaku, kilka minut później podwyższył Lorenzo Pellegrini.

Goście strzelili w drugiej części meczu. Gola kontaktowego zobył Michael Folorunsho, choć kilka minut wcześniej mogło być już 2:1. Z karnego jednak nie trafił Milan Djurić. Piłka po jego strzale minęła bramkę Romy.

Na ostatnie pół godziny na placu pojawił się Nicola Zalewski. Polak pomógł w wywalczeniu cennego kompletu punktów – drużyna ze Stadio Olimpico ostatni raz wygrała w lidze 23 grudnia 2023 roku. Pokonała wówczas Napoli 2:0.

AS Roma – Hellas Verona 2:1 (2:0)

19′ Lukaku, 25′ Pellegrini – 76′ Folorunsho