22-letni Argentyńczyk zagra w polskiej kadrze? Niedawno otrzymał paszport

redakcja

Autor:redakcja

09 stycznia 2024, 22:21 • 1 min czytania

Reklama
22-letni Argentyńczyk zagra w polskiej kadrze? Niedawno otrzymał paszport

Tomasz Włodarczyk z „Meczyki.pl” donosi, że Santiago Hezze może znaleźć się na radarze Michała Probierza. 22-letni Argentyńczyk niedawno odebrał polski paszport.

Reklama

Defensywny pomocnik w lipcu zeszłego roku trafił za cztery miliony euro z argentyńskiego Huracán do greckiego Olympiakosu, w którym w tym sezonie rozegrał 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Babcia Santiago urodziła się w Polsce, dlatego też zawodnik mógł ubiegać się o polskie obywatelstwo, które zresztą otrzymał. 22-latek dotychczas występował w młodzieżowych reprezentacjach „Albicelestes” – w seniorskiej kadrze nie udało mu się zadebiutować.

Na razie nie ma tematu gry Hezze w „biało-czerwonych” barwach, aczkolwiek Polski Związek Piłki Nożnej ma zainteresować się tą sprawą.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank