Były reprezentant Danii piłkarzem ŁKS-u

redakcja

Autor:redakcja

08 stycznia 2024, 10:46 • 1 min czytania

Reklama
Były reprezentant Danii piłkarzem ŁKS-u

Riza Durmisi to pierwsze zimowe wzmocnienie ŁKS-u. Doświadczony lewy obrońca podpisał półroczny kontrakt.

Reklama

23-krotny reprezentant Danii już od połowy grudnia trenował z łódzkim zespołem i dość szybko przekonał sztab szkoleniowy do swoich umiejętności. W ostatnich dniach trwało dopinanie formalności.

Durmisi ma świetne CV. Rozegrał m.in. 54 mecze dla Betisu i 19 dla Lazio, tyle że było to dość dawno. Od pięciu sezonów 30-latek nie gra regularnie w piłkę. Przez ostatnie pół roku pozostawał bez klubu, a w poprzednim sezonie zaliczył 11 występów w drugiej lidze hiszpańskiej (10 dla Leganes, 1 dla Tenerife). Od marca 2023 leczył poważną kontuzję.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank