Legia odrzuciła ofertę 1,5 mln euro za obrońcę

redakcja

Autor:redakcja

23 grudnia 2023, 09:13 • 1 min czytania

Reklama
Legia odrzuciła ofertę 1,5 mln euro za obrońcę

Jacek Zieliński w programie „Prawda Futbolu” wyznał, że odrzucił ostatnio ofertę 1,5 miliona euro za Steve’a Kapuadiego i podkreśla, że nie wahał się ani chwili. 

Reklama

Kapuadi przyszedł do Legii latem ze zdegradowanej do I ligi Wisły Płock. „Wojskowi” zapłacili za środkowego obrońcę 450 tysięcy euro (dane Transfermarkt). Wychodzi na to, że 25-letni Francuz po kilku miesiącach gry mógł już odejść z drużyny, bo wzbudził zainteresowanie na rynku. Jednak Legia nie chce go się pozbyć, a przynajmniej nie za 1,5 mln euro.

 – Miałem już propozycję transferową za Kapuadiego na 1,5 miliona euro, ale błyskawicznie ją odrzuciłem – przyznał dyrektor sportowy „Wojskowych” na łamach „Prawdy Futbolu”.

Do tej pory Steve Kapuadi rozegrał w Legii 17 spotkań i strzelił gola.

WIĘCEJ O LEGII WARSZAWA:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank