Oficjalnie! Kolejne wzmocnienie Śląska

redakcja

Autor:redakcja

21 grudnia 2023, 17:02 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie! Kolejne wzmocnienie Śląska

Dyrektor sportowy Śląska Wrocław David Balda potwierdził kolejne wzmocnienie zespołu z Dolnego Śląska. Do drużyny Jacka Magiery dołączy Wenezuelczyk Lewuis Pena.

Reklama

Zawodnik z Ameryki Południowej brał udział w testach w klubie na początku grudnia, o czym informował portal Slasknet. Mimo dość pochlebnych opinii o jego dyspozycji podczas wizyty we Wrocławiu, młody napastnik po kilku dniach wrócił do kraju.

Dziś niepotwierdzone plotki, że Wenezuelczyk zostanie nowym graczem Śląska zostały rozwiane. – Lewuis Pena – wszystko ustalone, załatwiamy formalności. – napisał na Twitterze David Balda.

Lewuis Pena do tej pory grał w drużynie Rayo Zuliano, która w sezonie 2023 zajęła w wenezuelskiej ekstraklasie ósme miejsce na piętnaście drużyn. Ma dziewiętnaście lat i najczęściej występuje na pozycji lewego napastnika. W lidze Pena rozegrał piętnaście meczów, w których strzelił trzy gole. Jest też reprezentantem Wenezueli do lat 20.

WIĘCEJ O ŚLĄSKU:

Reklama
Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank