Klopp: Oddajcie bilety komuś innemu

21 grudnia 2023, 07:51 • 2 min czytania 2 komentarze

Jurgen Klopp znany jest ze swoich mocnych opinii po porażkach Liverpoolu. Tym razem wygrał, a i tak szukał dziury w całym. Niemiecki szkoleniowiec po niedawnym meczu Carabao Cup z West Hamem narzekał na atmosferę na Anfield — Jeśli nie jesteście dziś w odpowiedniej formie do pomagania drużynie, po prostu oddajcie bilety komuś innemu — nawoływał.

The Reds rozbili Młoty 5:1, ale trybun jakoś nie porwali — Gnietliśmy rywala, zmarnowaliśmy jeszcze kilka okazji… Gdybym to je był na trybunach, dałbym z siebie w takim meczu z tysiąc procent — mówił Klopp — Potrzebujemy kibiców, potrzebujemy Anfield na mecz z Arsenalem. Nie grali w środku tygodnia, odpoczywali, przygotowywali się spokojnie do meczu z nami i będą gotowi od pierwszej minuty. Tak jak kibice muszą być gotowi od pierwszej minuty i nie dlatego, że zacznę się kłócić z trenerem rywali i będą chcieli mi pomóc. Muszą pomóc drużynie — apelował Niemiec za pośrednictwem Sky Sports.

Jego obserwację dotyczącą kiepskiej atmosfery na trybunach Anfield potwierdził też Gary Neville, ekspert telewizyjny — W meczu Liverpoolu z Manchesterem United atmosfera była fatalna. Najgorsza, z jaką spotkałem się na tym stadionie kiedykolwiek. Zawsze chwaliłem fanów The Reds, ale tym razem to był najcichszy tłum kibiców, z jakim się spotkałem — mówił były obrońca Czerwonych Diabłów.

Mecz Liverpoolu z Arsenalem  już w tę sobotę o 18:30. Czy Anfield weźmie sobie do serca uwagi Kloppa i Neville’a?