Pomocnik opuszcza Puszczę, ale dalej będzie grał w Ekstraklasie

redakcja

Autor:redakcja

18 grudnia 2023, 11:40 • 1 min czytania

Reklama
Pomocnik opuszcza Puszczę, ale dalej będzie grał w Ekstraklasie

Marcel Pięczek odchodzi z Puszczy Niepołomice. Taką informacją przekazał opinii publicznej sam klub. 23-letni pomocnik w najbliższym czasie ma związać się umową z Koroną Kielce.

Reklama

Pięczek trafił do Puszczy w styczniu 2021 roku z Widzewa. Od tego czasu zdążył rozegrać 87 spotkań dla „Żubrów”, w których strzelił gola i zaliczył 13 asyst. Kontrakt z klubem z Niepołomic ma ważny do końca tego roku, a w rundzie wiosennej będzie już występował w nowych barwach – Korony Kielce.

– Nie będzie zaskoczeniem, że 1 stycznia zawodnikiem „żółto-czerwonych” zostanie Marcel Pięczek z Puszczy Niepołomice. Klub ze stolicy Świętokrzyskiego chciał go sprowadzić już latem, ale kwota odstępnego była zbyt wysoka. Kielczanie woleli poczekać kilka miesięcy, aż 23-latek zostanie wolnym agentem – czytamy na portalu Wkielcach.pl.

Reklama

Lewy obrońca, który może grać również na skrzydle, w tym sezonie wystąpił w czternastu ligowych meczach.

WIĘCEJ O PUSZCZY NIEPOŁOMICE:

Fot. Newspix

 

Reklama

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank