LIVE: Lech od 2:0 do 2:2 w Radomiu. Van den Brom przypłaci to posadą?

16 grudnia 2023, 14:42 • 1 min czytania 15 komentarzy

Do Wigilii jeszcze ponad tydzień, ale dla wszystkich grzecznych dzieci Ekstraklasa ma dziś aż trzy piękne prezenty! No, przynajmniej wierzymy, że mecze Puszczy z Jagiellonią, Widzewa z Pogonią i Radomiaka z Lechem nie będą rózgami. Słuszna ta nasza wiara? Sprawdźcie w relacji live.

Transmisja Live

22:08
Tyle na dziś. Taką Ekstraklasę chce się oglądać. Może nie ma fajerwerków technicznych, ale jest duża dramaturgia. Radomiak zaryzykował w końcówce i opłaciło się to. Ciekawe czy ten remis nie będzie ostatnim spotkaniem Johna van den Broma w roli szkoleniowca Lecha. Przekonamy się o tym w najbliższych dniach. Tymczasem już zapraszamy na jutrzejsze spotkania naszej ligi. Pozdro!
22:07

Radomiak - Lech 2:2 (KONIEC MECZU)

Szkoda, że to się skończyło. Dużo się działo. Radomiak odrobił straty, a przegrywał 0:2. Wszystko zdeterminowała czerwona kartka Karlstroma. Niedawny asystent Johna van den Broma urwał dwa punkty swojemu byłemu szefowi. Trener Radomiaka - Maciej Kędziorek pracował w Lechu do końca listopada. Duża kontrowersja z brakiem karnego dla gospodarzy po starciu Abramowicz - Salamon. Duże kartek, dużo fauli. Było ciekawie.
22:02
Radomiak rusza pressingiem i Mrozek wybija piłkę w aut.
22:02
Żółta kartka dla Rochy za zdjęcie koszulki.
22:01

Radomiak - Lech 2:2 (GOL!)

Korner dla Radomiaka. Wolski centruje. Piłka przechodzi całe pole karne i trafia do graczy Radomiaka.

Kolejne dośrodkowanie. Zamieszanie i GOL! Rocha wyrównuje!
21:59
Zostały tylko trzy minuty doliczonego czasu. Lech kradnie czas.
21:59
Dośrodkowanie Matosa w pole karne Lecha. Obrońcy gości nie są w stanie wybić piłki. Jakoś w końcu to robią.

Aut dla Radomiaka. I znów leci dośrodkowanie. Henrique fauluje w walce o piłkę Murawskiego. Żółta kartka dla Brazylijczyka.
21:55
Siedem minut doliczone.
21:54
21:53
Henrique strzela niemal z linii pola karnego. Mocno, ale też mocno niecelnie.
21:52
Leandro podaje do Abramowicza i ten strzela prawą nogą sprzed pola karnego. Płaskie uderzenie i broni Mrozek.
21:51
Gra wznowiona od rzutu sędziowskiego. Z Marchwińskim wszystko OK.
21:49
Marchwiński leży w polu karnym i trzyma się za głowę. Wszystko po walce o górną piłkę z Rochą.
21:47
Gola nie ma! Sobiech był na spalonym. Radomiak - Lech nadal 1:2. Goście grają w dziesięciu po czerwonej kartce Karlstroma.
21:46
Marchwiński strzela gola po dograniu Sobiecha. Tylko czy Sobiech nie był na spalonym? Na razie bramka anulowana. Sytuacja będzie sprawdzana na VAR.
21:44

Radomiak - Lech 1:2 (GOL)

Grzesik już na boisku. Dośrodkowanie w pole karne i tam Abramowicz strzela od razu i GOL!
21:44
Potrójna zmiana w Radomiaku.
21:43
Bardzo duża kontrowersja. Jesteśmy ciekawi o co chodziło sędziemu Stefańskiemu. Nam to wygląda na karnego.
21:42
W jego miejsce na boisko wchodzi Andersson. Trwa też analiza VAR. Stefański się pogubił. Coś pokazuje, ale nie wiadomo co. Piłkarze Lecha wznawiają grę od bramki.
21:41
Schodzący z boiska Velde ukarany żółtą kartką.
21:40
Wygląda na to, że Salamon faulował Abramowicza. Nie wiadomo po powtórkach gdzie był spalony.
21:40
Potężne zamieszanie. Jeden z zawodników Radomiaka padł w polu karnym. Będzie karny? Na razie sędzia Stefański pokazuje, że był spalony.
21:37
Wolski znakomicie odebrał piłkę Czerwińskiemu przy narożniku boiska. Wolski dośrodkowuje w pole karne. Kapitalna centra i w powietrze wychodzi Henrique, Brazylijczyk strzela głową... prosto w Mrozka. Stuprocentowa okazja zmarnowana.
21:35
Radomiak na razie zupełnie nie wykorzystuje tego, że w przewadze.
21:34
Podwójna zmiana w Lech.
Schodzą: Kwekweskiri i Hotić.
Wchodzą: Blazić i Sobiech.
21:32
W międzyczasie za Donisa wszedł w Radomiaku Rocha.
21:31
Żółta kartka dla Mrozka za opóźnianie gry.
21:31
Kartki za dyskusję: Rossi (Radomiak) i Murawski (Lech).
21:30

Radomiak - Lech 0:2 (czerwona kartka)

Druga żółta kartka dla Karlstroma. Pomocnika Lecha wyciął Wolskiego. Radomiak będzie grał w przewadze jednego zawodnika przez 26 minut.
21:29
21:27
Lech gra dziś bardzo ostro. Już 19 fauli na koncie poznaniaków. Ze strony Radomiaka tylko 9.
21:20
Faul Marchwińskiego w środku pola. Żółta kartka dla zawodnika Lecha.
21:20
Kilka sekund później piłka wraca pod pole karne Radomiaka. Dalekie podanie i Posiadała główkuje poza polem karnym. Niezbyt dobre zachowanie bramkarza gospodarzy i goście mają kolejną okazję. Velde strzela, ale nieczysto trafia w piłkę i Posiadała tym razem pewnie interweniuje.
21:19
Karlstrom strzela sprzed pola karnego. Płaskie uderzenie i łapie piłkę Posiadała.

21:17
To dopiero drugi gol Pereiry w seniorskiej karierze. Prawy obrońca rzadko wpisuje się na listę strzelców.
21:16

Radomiak - Lech 0:2 (GOL)

Velde podaje do Czerwińskiego na obieg. Abramowicz wybija piłkę głową, ale ta spada pod nogi Pereiry. Portugalczyk przekłada piłkę na lewa nogę, strzela pod poprzeczkę i GOL! 2:0 dla Lecha!
21:13
Dochodząca piłka Wolskiego. Salamon główkuje przed szesnastkę. Pik próbuje strzelać, ale zostaje zablokowany. Kontra Lecha. Velde wpada już w pole karne, ale Norweg gubi futbolówkę.

Po chwili Pik fauluje jednego z lechitów. Żółta kartka dla prawego obrońcy Radomiaka.
21:11
Lisandro Semedo faulowany przy narożniku pola karnego. Faulował Pereira.
21:10

Radomiak - Lech 0:1 (początek drugiej połowy)

Radomiak wznowił grę od środka.
21:09
Piłkarze już wybiegają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.
20:56
Po pierwszej połowie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Lech. Widać po kursach u naszych kumpli z Fuksiarz.pl:
20:52

Radomiak - Lech 0:1 (koniec pierwszej połowy)

Na razie mistrz (van den Brom) lepszy od ucznia (Kędziorka - niedawnego asystenta w Lechu). Goście z Poznania wykorzystali swoją najlepszą okazję. Radomiak klarownych sytuacji miał więcej, ale u gospodarzy szwankowała skuteczność. Dlatego do przerwy Lech prowadzi w Radomiu jedną bramką.
20:48
Cztery minuty doliczone.
20:48
Iskrzy między Salamonem i Henrique. Ktoś tu jeszcze może zobaczyć kartkę.
20:44
Piłka w siatce. Ależ uderzenie Velde. Same widły. Wcześniej chyba na spalonym był Marchwiński. A to on podawał do Norwega. Tak, tak. Powtórki pokazały, że był spalony.
20:43
Radomiak ewidentnie się otrząsnął i zaczyna stwarzać sobie sytuacje.
20:42
Wolski dośrodkowuje z wolnego. Mrozek niepewnie interweniuje na przedpolu. Henrique strzela, ale bramkarz Lecha broni nogą. Będzie poprawka Brazylijczyka! Przewrotka! Mrozek tym razem łapie piłkę.
20:40
Odpowiedź Radomiaka. Lisandro Semedo podaje prostopadle do Ediego Semedo (przypominamy - to nie są bracia). Ten jest sam na sam z Mrozkiem i... piłkarz gospodarzy nie trafił w bramkę. To powinno być 1:1.
20:39
Kwekweskiri przejął bezpańską piłkę w środku pola. Gruzin krótko prowadzi piłkę i strzela wewnętrzną częścią stopy sprzed pola karnego. Pudło!
20:37
Wolski dośrodkowuje z rożnego. W okolicach dalszego słupka jest Donis, który strzela głową i... ależ było blisko. Mrozek tylko obserwował gdzie leci piłka.
20:36
Kolejny zawodnik ukarany żółtą kartką. Tym razem Karlstrom.
20:34

Radomiak - Lech 0:1 (GOL)

Bardzo szybka akcja Lecha. Pereira podaje mocno po ziemi w pole karne i... Kwekweskiri dokłada stopę! GOL!
20:29
Akcja lewym skrzydłem Lisandro Semedo. Strzał pomocnika zablokowany. Poprawka Abramowicza... leci w aut.
20:21
Kolejna żółta kartka. Mecz się zaostrzył. Tym razem Hotić nadepnął Abramowicza.
20:19
Teraz żółta kartka dla zawodnika Lecha. Taktyczny faul Salamona na Lisandro Semedo.
20:18
Donis zdeptał Murawskiego. Typowy "stempel". Pierwsza żółta kartka.
20:14
Krótkie rozegranie. Wolski do Lisandro Semedo, a ten centruje w pole karne, gdzie obrońcy Lecha wybijają piłkę.
20:13
Karlstrom fauluje Henrique przed polem karnym. Niezłe miejsce do bezpośredniego uderzenia.
20:10
Dużo dośrodkowań z obu stron. Na razie stoperzy pod jedną i drugą bramką radzą sobie z centrami i z rywalami.
20:08
Mocne dośrodkowanie Lisandro Semedo i... Salamon wybija piłkę głową, a wygrał walkę o pozycję z Pedro Henrique.
20:04
Pereira dośrodkowuje z prawego skrzydła. Hotić strzela głową i... nieznaczne pudło!
20:02

Radomiak - Lech 0:0 (początek meczu)

20:01
Obie drużyny już na murawie. Za chwilę się zacznie.
20:00
Salamon wraca do gry po 8 miesiącach przerwy
19:59
Spekuluje się, że ewentualny brak zwycięstwa Lecha może być końcem pracy Johna van den Broma. Cóż to by była za historia gdyby zwolnił go jego były asystent.
19:56
Faworytem spotkania na Fuksiarz.pl jest Kolejorz:
19:54
Dziś na Weszło ukazał się duży wywiad z Kędziorkiem: Zaufanie piłkarza kupisz merytoryką, a nie kitem, bajerem i krzykiem
19:53
W składzie Lecha jest Bartosz Salamon, który wraca po długim zawieszeniu spowodowanym pozytywnym wynikiem badań antydopingowych. Z poznańskim klubem zagra dziś w roli szkoleniowca Radomiaka Maciej Kędziorek, który do końca listopada był asystentem Johna van den Broma w Lechu.
19:52
19:51
19:32
Chwila przerwy i za kilka minut wracamy na spotkanie Radomiak - Lech. Początek meczu o 20.00.
19:30

Widzew - Pogoń 1:2 (KONIEC MECZU)

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Sanchez przejmuje piłkę i strzela, znów broni Cojocaru. I tak Hiszpan był na spalonym.

Pogoń w końcówce sprytnie kradła czas i długo rozgrywała swoje akcje. Goście pokazali dziś lepszą skuteczność i w końcu przerwali serię czterech meczów bez zwycięstwa.
19:26
Zmiana w Pogoni. Koutris schodzi, a na boisku melduje się Lisowski.
19:25
O cztery minuty zostanie przedłużone spotkanie. Zamiast sędziego technicznego tablicę z liczbą doliczonych minut trzymał... Święty Mikołaj 😉
19:22
Dwie zmiany w Pogoni.
Schodzą: Kolouris, Grosicki.
Wchodzą: Borges, Fornalczyk.
19:22
Wzrasta napór Widzewa. Kolejny korner dla gospodarzy. Krótkie rozegranie. Pawłowskie dośrodkowuje, akcje zamyka Sanchez, który strzela z woleja! Fantastyczna interwencja Cojocaru!
19:17
Ależ było blisko bramki dla Pogoni. Grosicki świetnie oszukał Zielińskiego balansem ciała i podał w kierunku Kwiatkowskiego. Ten kapitalnym wślizgiem zatrzymał ostatecznie Kolourisa, który chciał tylko dostawić nogę.
19:13
Alvarez strzela sprzed pola karnego. Kozłująca piłka i Cojocaru pewnie ją łapie.
19:11
13 minut do końca. Pogoń ewidentnie nastawiona już na kontry. Widzew będzie musiał się otworzyć.
19:08
Aj, ależ nieprzyjemnie podkręcił staw skokowy Kurzawa. Zupełnie bez kontaktu z rywalem. Oby to nie było nic poważnego.
19:06
Zmiana u gości. Schodzi Biczachczjan, wchodzi Wędrychowski.
19:05
Widzew przejął inicjatywę, ale gospodarzom brakuje ostatniego dogrania.
18:58
Biczachczjan strzela z wolnego, piłka podbija się od muru i... Ravas łapie ją.
18:57
Bardzo ostre wejście Kwiatkowskiego w Kurzawę. Żółta kartka i rzut wolny na ok. 30 metrów od bramki Widzewa.
18:54
Potrójna zmiana w Widzewie.
Schodzą: Rondić, Nunes, Klimek.
Wchodzą: Sanchez, Kun, Terpiłowski.
18:48

Widzew - Pogoń 1:2 (GOL)

Koronkowa akcja Pogoni. Szybka wymiana podań i Kolouris strzela pod poprzeczkę. Ravas nie miał szans! Świetnie Greka w polu karnym znalazł Walhqvist.
18:42
Grosicki dośrodkowuje z rożnego. Potężne zamieszanie w polu karnym. Grogon próbuje strzelać, ale ubiegł go Ravas. Silva jeszcze dość przypadkowo odbił futbolówkę i po chwili zostaje ona wybita z pola karnego gospodarzy.
18:41
Początek drugiej połowy. Obie drużyny wznawiają grę w takich samych składach jak ją kończyły.
18:24

Widzew - Pogoń 1:1 (przerwa)

Koniec pierwszej połowy. Wyrównany mecz. Jedni i drudzy nieźle wyglądają w ofensywie, ale popełniają sporo błędów z tyłu. Gdyby nie Ravas, to pewnie goście prowadziliby już w Łodzi.
18:22
Dalekie podanie na prawe skrzydło Portowców. Biczachczjan podaje wzdłuż linii bramkowej. Kolouris strzela wślizgiem i.... cóż za parada Ravasa! Jak on to obronił!
18:20

Widzew - Pogoń 1:1 (GOL)

Gamboa znajduje prostopadłym podaniem Gorgona. Austriak próbuje mija Silvę dryblingiem, ale po zwodzenie traci równowagę... Nabiega jednak Grosicki, który wyrównuje! 1:1!
18:18
Walhqvist w bardzo ostry sposób przerywa kontrę Widzewa. Szwed dosłownie zdemolował Alvareza. Tylko żółta kartka dla prawego obrońcy Pogoni.
18:16

Widzew - Pogoń 1:0 (GOL)

Hanousek podaje na lewą stronę do Ciganiska. Łotysz idealnie w tempo podaje do Alvareza. Nie ma spalonego! Alvarez sam na sam i... GOL! Wahlqvist złamał linię spalonego. Bramka prawidłowa.
18:14
Gorgon traci równowagę. Przewraca się i całym ciałem podcina Ciganiksa. Żółta kartka dla pomocnika gości.
18:13
Grosicki świetnie podaje do Kolourisa. Grek wychodzi sam na sam? Nie, bo ostatniej chwili Silva uprzedza go i wybija piłkę.
18:10
Biczachczjan schodzi z piłką do środka i strzela sprzed pola karnego. Rykoszet od Kwiatkowskiego i... Ravas pewnie łapie futbolówkę.
18:09
Pawłowski drybluje w wpada w szesnastkę. Mocno, płaskie dogranie do... Klimka, ale zbyt mocne podanie. Było blisko.
18:07
Kurzawa dostaje podanie w pole karne. Pomocnik Pogoni ma dużo wolnego miejsca, podaje wzdłuż linii bramkowej i Ravas przecina lot piłki.
18:05
Świetną okazję dla Pogoni zmarnował Kolouris, który świetnie strzelił głową, ale jeszcze lepiej interweniował Ravas.
18:03
Niezły strzał Pawłowskiego, ale radzi sobie z nim Cojocaru. Będzie rożny dla Widzewa.
17:22
Nieznacznym faworytem spotkania są gospodarze. Tak wyglądają kursy w serwisie Fuksiarz.pl:
17:15
17:14
17:11
Przed nami mecz Widzew - Pogoń, czyli starcie ekip, które w teorii mają grać przyjemnie dla oka (i często tak robią), ale nie zawsze kończy się to najlepszym wynikiem. Za chwilę wrzucimy składy.
17:01
Dziś trudno będzie dorównać temu spotkaniu. Niezwykłej, naprawdę niezwykłej rozrywki dostarczyły nam dziś obie ekipy. To nie była dobra piłka, dwie kompromitujące połowy.

Do tego jednak 6 goli i wspaniały powrót Puszczy.

Ekstraklasa.
16:55

Koniec meczu!

Jeszcze była szansa, jeszcze mogło być tu gorąco, ale Cholewiak obił poprzeczkę i ostatecznie Puszcza remisuje z Jagiellonią. Ufff!
16:54

POPRZECZKA

POPRZECZKA
POPRZECZKA
16:53
Jeszcze kilka długich podań Jagi, jeszcze trochę bałaganu. Jak można to było tak spartolić? No jak?
16:51
Siemaszko, strzelec gola na 1:3 schodzi z boiska. Zasłużył dziś na wielkie brawa.
16:50
Puszcza dokonała dziś cudu, bo w pierwszej połowie praktycznie nie istniała. Teraz Jagiellonia broni remisu, a gospodarze chcą więcej. To co się tu dziś zdarzyło jest niewiarygodne. Niewiarygodne.
16:45

JEZUSMARIA 3:3

KARNY I ZNOWU CRACIUN! NIEBYWAŁA JEST PUSZCZA, NIEBYWAŁY JEST TEN MECZ.
16:42
Druga żółta. Faul. Wszystko zasłużenie.
16:42

Czerwona kartka!

Romanczuk wylatuje z boiska!!!
16:40
Niespokojna Jaga w ataku pozycyjnym. Trochę boją się zaatakować podopieczni Adriana Siemieńca. Atmosfera bardzo gęsta.
16:37
Nie ma. Nadal 2:3
16:37
NIEUZNANY GOL PUSZCZY! CO TAM SIĘ DZIEJE!

Palił Mroziński, a brał udział w akcji. Nie ma trafienia samobójczego, choć Frankowski jeszcze konsultuje to z VAR-em.
16:33
Po strzale Wdowika z rzutu wolnego fenomenalnie broni Zych. Jaga nagle zaczęła grać w piłkę, ale jest nerwowo.
16:25

GOOOOL! 2:3

Craciun pokonuje Alomerovicia. Niemożliwe, może jednak jest możliwe!
16:23

KARNY!

PUSZCZA NAPRAWDĘ MOŻE WRÓCIĆ DO TEGO MECZU! Naranjo fauluje Jakubę.
16:22
Pululu faulowany przez Stępnia. Tylko tak gospodarze mogą sobie poradzić z graczem Jagiellonii.
16:20
Mroziński bardzo blisko, ale dziś założył trochę za małe buty. W tych większych trąciłby piłkę tuż przed Alomeroviciem, a tak nadal 1:3.
16:20
Marczuk mógł dobić, ale nie dobił. Wszystko zrobił pięknie, aż do momentu strzału na wiwat - wysoko, wysoko nad poprzeczką.
16:14
Tu się naprawdę robi ciekawie. Sacek odbił strzał Cholewiaka, bardzo groźnie w polu karnym Jagiellonii. Wcześniej niepewna interwencja Alomerovicia po dośrodkowaniu Hajdy. No, no...
16:09

GOL! 1:3

BRAWO SIEMASZKO! Był najjaśniejszym punktem drużyny z Niepołomic, zapowiadał wykorzystanie słabości Jagi i miał rację. SKUBANY MIAŁ RACJĘ!

Po ziemi, przy słupku. Bardzo ładne wykończenie.
16:05

Druga połowa

Zobaczymy jak będzie. Jaga na razie pewna swego, wieczór cudów mało możliwy.
15:53
15:52
Siemaszko: Jest sporo miejsca za plecami obrońców Jagi. Może uda się to wykorzystać. Musimy wyjść na drugą połowę i powalczyć.

Wdowik: Musimy domknąć ten mecz i strzelić kolejne bramki w drugiej połowie.

Dwa inne plany. Spodziewamy się raczej, że to ten Jagiellonii sprawdzi się po przerwie.
15:49

Przerwa

Jaga miażdży Puszczę. Piętnaście minut odpoczynku, głównie dla gospodarzy, bo to oni biegają za piłką jak niezbyt rozgarnięci trampkarze.
15:45
Żółta kartka dla Zapolnika.
15:44
Długo nie namyślał się Marczuk - zobaczył piłkę, kopnął, trafił nawet na głowę Naranjo, ale napastnik na razie bez gola.

Kolejny raz było bardzo blisko. Puszczo obudź się! Bo będzie dziś wstyd.
15:42
Znów aktywny Siemaszko, ale do kontry ruszył z nim tylko Tomalski. Po chwili zrobiło się dwóch na siedmiu i taka to była kontra.
15:41
Dumny trener Siemieniec uśmiecha się przy linii. Wrzutka Marczuka z prawej strony mogła zaowocować golem samobójczym, farta miał Bartosz.
15:37
Puszcza jest tak nieporadna, że aż ich momentami szkoda. Nie taki mieli plan na ten mecz, nie tak chcieli dziś zagrać. Jagiellonia w pełni kontroluje wydarzenia boiskowe i nie pozwala gospodarzom na nic. Dosłownie na nic.
15:31

GOL! 0:3

Po ptakach. Pululu do Nene, Nene do Imaza, Imaz do bramki. Puszcza rozlazła się jak majtki w kroku i po tym ciosie już się nie podniesie. Możemy dziś być jednak świadkami niezłej demolki w Krakowie. Pytanie czy Jagiellonia odpuści...
15:28
Brawurowy rajd Siemaszki, który pewnie nawet nie myślał o oddaniu strzału, skoro mógł wywalczyć i wywalczył rzut rożny.

Po dośrodkowaniu z narożnika Craciun obok bramki.
15:27
Trochę się nam uspokoił ten mecz. Jagiellonia czeka na kolejne okazje do uderzenia, a Puszcza jest bardzo nieporadna. Niby nie minęło nawet pół godziny, ale nie zanosi się tu już na emocje.
15:20

GOL! 0:2

Puszcza w rozsypce! Dla Nene to piąty gol w tym sezonie. Świetnie przyjął długie podanie Skrzypczaka i bez problemu pokonał Zycha. 0:2 i ogromne tarapaty gospodarzy.
15:18
Szli niepołomiczanie trzech na jednego i koncertowo spartolili doskonałą okazję. Piłka trafiła do jedynego pilnowanego przez rywala Zapolnika a ten uderzył na wiwat.
15:17
Puszcza goniąca wynik? Puszcza zmuszona do ataku? Przejęcia inicjatywy?

To nadal ta sama Puszcza, która potrafi wywalczyć rzut wolny 40 metrów od bramki rywala jak nikt inny.
15:12

GOL! 0:1

Rzut wolny dla Jagiellonii i... oczywiście Bartłomiej Wdowik! Tym razem po plecach Wojciecha Hajdy, ale goście bardzo szybko otwierają wynik tego meczu.
15:07
Piotr Mroziński zdjął rękawiczki, żeby wrzucić trochę dalej z autu. Po chwili znów je założył. Puszcza jest wierna swoim ideałom.
15:04
Już po czterdziestu sekundach najbardziej puszczowa akcja Puszczy jaką można sobie wyobrazić. Daleki wrzut z autu, wygrana główka, kolejna wygrana główka, kolejna, a potem piłka uciekła za linię końcową. Sól piłki. Tej piłki.
15:02

Początek meczu!

Sędzie Frankowski dał znak! Piłka w ruch, gramy w Krakowie.
14:58
Rzut oka na tabelę nie daje dziś gospodarzom szans, ale... ALE!

W ostatnich trzech spotkaniach Puszcza zgarnęła komplet punktów. Jagiellonia w tym samym czasie dwa razy wygrała i raz zremisowała. Czy Żubry podtrzymają swoją fantastyczną, choć całkiem krótką, serię? Za chwilę ruszamy!
14:51

Jagiellonia

Alomerović - Romanczuk, Marczuk, Nene, Pululu, Imaz, Sacek, Dieguez, Wdowik, Naranjo, Skrzypczak.
14:49

Puszcza

Zych - Jakuba, Stępień, Mroziński, Siemaszko, Tomalski, Walski, Bartosz, Craciun, Zapolnik, Hajda.
14:48
Zwycięskiego składu się nie zmienia. 🫡 Godzina do meczu z @Jagiellonia1920 ! ⏱️ #PUNJAG --- sᴘᴏɴsᴏʀᴇᴍ ɢᴌᴏ́ᴡɴʏᴍ ᴘᴜsᴢᴄᴢʏ ɴɪᴇᴘᴏᴌᴏᴍɪᴄᴇ ᴊᴇsᴛ ғɪʀᴍᴀ ᴛᴇʀᴍᴏғᴏʟ — MKS Puszcza Niepołomice (@PuszczaMKS) December 16, 2023
14:40
Szare, brzydkie i pochmurne grudniowe popołudnie. Dzień byłby pewnie beznadziejny, gdyby nie ona. Najcudowniejsza na świecie Ekstraklasa uraczy nas dziś trzema spotkaniami — pierwszym z nich starcie w Krakowie, gdzie Puszcza podejmuje Jagiellonię.

Zawodnicy Tomasza Tułacza wygrzebali się ze strefy spadkowej i mają chrapkę na więcej, ale armia Adriana Siemieńca jest w tym sezonie po prostu świetna. Mecz do jednej bramki? Zobaczymy.