Guardiola: Wymaga się od nas więcej

redakcja

Autor:redakcja

10 grudnia 2023, 09:13 • 1 min czytania

Reklama
Guardiola: Wymaga się od nas więcej

Cztery mecze bez wygranej w lidze. CZTERY. Dokładnie. Manchester City nie przyzwyczaił nas do takiej serii, więc to naturalne, że Pep Guardiola jest na ustach wszystkich fanów Premier League. Hiszpan tłumaczy, jak wielka presja towarzyszy jego drużynie.

Reklama

— Przez wiele lat jesteśmy faworytami, głównymi kandydatami do wygrania praktycznie wszystkiego, co możemy wygrać — mówi szkoleniowiec Obywateli — Gdy jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów i z niego odpadamy, to nagle słychać głosy o wielkiej katastrofie. To pokazuje, na jakim poziomie jesteśmy — podkreśla Pep.

Guardiola zauważa też, że wymagania wobec jego drużyny są dużo większe niż wobec rywali — Oczekuje się od nas tego, czego nikt nie wymaga od wielu innych, taka jest prawda — mówi Hiszpan.

Jego City jest na ten moment na czwartym miejscu w tabeli ligi angielskiej. Do pierwszego Liverpoolu traci już siedem punktów, jednak wkrótce Obywatele dostaną doskonałą okazję do przełamania — ich rywalem będzie beniaminek, Luton.

WIĘCEJ O ANGIELSKIEJ PIŁCE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
1
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank