Fantastyczna bramka Muciego po błędzie obrony Aston Villi [WIDEO]

30 listopada 2023, 21:44 • 1 min czytania 0 komentarzy

Po szybkim nokdaunie, jaki zaliczyła Legia w trzeciej minucie meczu na Villa Park, warszawianie zebrali się do odrabiania strat i po kilkunastu minutach wyrównali stan spotkania.

Legia po chwilowym zamroczeniu szybkim golem rywali otrząsnęła się i od tej pory oglądamy bardzo wyrównane widowisko. Po błędzie obrony, zbyt krótkim wybiciu szwedzkiego bramkarza Robina Olsena i kiksie Boubakara Kamary piłkę przed polem karnym dostał Ernest Muci. Przymierzył idealnie w okienko bramki Aston Villi. Gol palce lizać.

Po raz kolejny Albańczyk udowadnia, że doskonale czuje się w meczach z Aston Villą. W pierwszym spotkaniu napastnik zapewnił wygraną Wojskowym, kompletując dublet.

Do przerwy Legia remisuje 1:1 z angielską ekipą. Taki rezultat daje awans stołecznemu klubowi do fazy pucharowej Ligi Konferencji.