Zieliński zszedł z boiska z kontuzją na Santiago Bernabeu

redakcja

Autor:redakcja

29 listopada 2023, 23:57 • 1 min czytania

Reklama
Zieliński zszedł z boiska z kontuzją na Santiago Bernabeu

W dzisiejszym meczu grupy C Ligi Mistrzów Piotr Zieliński musiał zostać zmieniony po tym, jak padł na murawę po kopnięciu rywala i nie był w stanie kontynuować gry.

Reklama

Polak wyszedł w pierwszym składzie Napoli w meczu z Realem Madryt na Santiago Bernabeu. W 65. minucie przy stanie 2:2 atakując Antonio Rudigera, został przez niego kopnięty w udo. Zielu przewrócił się i mimo natychmiastowej interwencji lekarskiej, po chwili opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Macedończyk Elif Ełmas.

Mecz zakończył się zwycięstwem Realu 4:2. Dzięki temu zwycięstwu madrytczycy zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie C, a Napoli powalczy o wyjście z grupy w ostatnim meczu u siebie ze Sportingiem Braga.

Reklama

WIĘCEJ O LIDZE MISTRZÓW:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank