Grzegorz Mokry zwolniony z Podbeskidzia Bielsko-Biała

redakcja

Autor:redakcja

15 listopada 2023, 15:53 • 1 min czytania

Reklama
Grzegorz Mokry zwolniony z Podbeskidzia Bielsko-Biała

Oficjalnie: Podbeskidzie Bielsko-Biała bez trenera. Włodarze pierwszoligowca podziękowali trenerowi Grzegorzowi Mokremu za pracę. Przypomnijmy, objął on ekipę z Bielska na początku obecnego sezonu.

Reklama

Podbeskidzie w tym sezonie regularnie zawodziło zbierając po 15 kolejkach ledwie 13 punktów. „Górale” wygrali tylko 2 razy w tym sezonie ligowym, ostatni raz dość niespodziewanie przed trzema tygodniami z Wisłą Kraków 2:1.

– Z powodu niesatysfakcjonujących wyników, z żalem podjęliśmy decyzję o konieczności poszukania nowych rozwiązań szkoleniowych. Z klubem rozstaje się także Donatas Vencevičius, asystent, którego kontrakt również został rozwiązany za porozumieniem stron – czytamy na klubowej stronie.

Reklama

Kto może przejąć schedę po byłym szkoleniowcu Miedzi Legnica? Wydaje się, że może być to Pavol Stano, który niedawno pracował w Wiśle Płock. Władze Podbeskidzie sondowały go przed sezonem, ale ostatecznie wybór padł na Mokrego.

Najbliższy mecz Podbeskidzie zagra na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Będzie to szansa dla ekipy z Bielsko-Białej na przeskoczenie rywali, którzy mają tylko dwa punkty więcej.

WIĘCEJ O 1. LIDZE:

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank