Kolejna asysta Frankowskiego w Lidze Mistrzów. Świetne dośrodkowanie Polaka [WIDEO]

24 października 2023, 23:08 • 1 min czytania 1 komentarz

Przemysław Frankowski zaliczył asystę przy golu Wahiego w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, a jego RC Lens zremisowało przed własną publicznością z PSV Eindhoven.

Wicemistrz Francji zajmuje obecnie 2. miejsce w grupie B za Arsenalem. W tej edycji Champions League jeszcze nie przegrali spotkania. Mają na swoim koncie 5 punktów. We wtorek do przerwy remisowali 0:0 z holenderską ekipą. Po zmianie stron lepiej weszła drużyna gości w drugą połowę i wyszła na prowadzenie za sprawą Johana Bakayoko w 55. minucie.

Na odpowiedź Lens nie trzeba było długo czekać. Dziesięć minut później fenomenalne dośrodkowanie w pole karne posłał Przemysław Frankowski, a piłkę do siatki skierował Elye Wahi.

Dla Frankowskiego była to druga asysta w tej edycji Ligi Mistrzów.