Piotr Zieliński strzelił gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

03 października 2023, 22:38 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Zieliński strzelił gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów [WIDEO]

We wtorkowy wieczór Piotr Zieliński strzelił pierwszego gola w tym sezonie Ligi Mistrzów. I dokonał tej sztuki w wielkim hicie tej serii spotkań – w starciu z Realem Madryt. „Zielu” wytrzymał ciśnienie i pewnie wykonał rzut karny w drugiej połowie, wyrównując stan meczu na 2:2.

Reklama

W dobrej formie ostatnio jest „Zielu”. W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów to po jego asyście obrońca Bragi strzelił samobója i w taki sposób Napoli wywiozło trzy punkty z Bragi (2:1). A w Serie A 29-latek ma już na swoim koncie dwa gole i dwie asysty w siedmiu ligowych spotkaniach.

Polak przebywał na boisku do 75. minuty, kiedy zmienił go Raspadori.

Reklama

Czytaj więcej o włoskiej piłce:

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank