Piotrowski bohaterem ostatniej akcji, ratuje Łudogorec [WIDEO]

17 września 2023, 19:04 • 1 min czytania 5 komentarzy

Jakub Piotrowski z drugim golem w lidze bułgarskiej, a w sumie z czwartym w tym sezonie dla Łudogorca. Środkowy pomocnik w 99. minucie uratował punkt dla drużyny z Razgradu.

Łudogorec – mistrz kraju – przegrywał w dziewiątej minucie doliczonego czasu z Botewem Płowdiw 1:2 i miał rzut rożny. Z kornera dobrze dośrodkował Aslak Fonn Witry, a jeszcze lepiej uderzył głową Piotrowski i tym samym rzutem na taśmę ekipa z Ragrazdu uratowała remis.

Po dziewięciu kolejkach Łudogorec zajmuje dopiero czwarte miejsce, ale ze względu na udział w eliminacjach europejskich pucharów ma na koncie dwa spotkania rozegrane mniej od większości przeciwników.

Piotrowski w tym sezonie ligi bułgarskiej zdobył dwie bramki, a w sumie w dwunastu występach we wszystkich rozgrywek zebrał cztery trafienia.

Łudogorec to uczestnik fazy grupowej Ligi Konferencji.