Piotr Zieliński wskazał piłkarza, od którego się wiele nauczył. „Super się z nim grało”

redakcja

Autor:redakcja

10 września 2023, 15:04 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Zieliński wskazał piłkarza, od którego się wiele nauczył. „Super się z nim grało”

Piotr Zieliński przez lata gry we Włoszech występował z wieloma świetnymi zawodnikami. W rozmowie ze zwycięzcami Pucharu Tymbarku powiedział, że najwięcej nauczył się od Marka Hamsika.

Reklama

– Dużo się od niego nauczyłem. Super się z nim grało, był to wielki zawodnik – powiedział o Marku Hamsiku Piotr Zieliński podczas spotkania ze zwycięzcami Pucharu Tymbarku. Zawodnika reprezentacji Polski cytuje portal „Łączy nas Piłka”.

Obaj pomocnicy grali razem w Napoli w latach 2016-19. Hamsik to żywa legenda neapolitańskiego klubu. Spędził w nim 12 lat, rozgrywając przeszło 500 spotkań. Zielińskiemu do jego wyniku brakuje blisko dwustu występów. Niemniej jednak Polak w przeciwieństwie do Słowaka zdobył z Azzurri mistrzostwo Włoch.

Zieliński gra w Napoli od 2016 roku. Niebawem ma przedłużyć o dwa lata wygasającą w przyszłym roku umowę z klubem.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank