Gol Mateusza Bogusza ozdobą meczu MLS [WIDEO]

24 sierpnia 2023, 09:01 • 1 min czytania 7 komentarzy

Mateusz Bogusz od czasu do czasu przypomina o sobie w MLS. Tym razem popisał się kapitalnym trafieniem w meczu z Los Angeles FC z Colorado Rapids.

Polak trafił do klubu z Los Angeles w marcu tego roku z Leeds United. Dziś w nocy rozgrywał swój 25. mecz dla amerykańskiego klubu. Spotkanie to rozpoczęło się dla niego bardzo dobrze. Już w 19. minucie  otworzył wynik spotkania. Mateusz Bogusz otrzymał podanie od Carlosa Veli i posłał precyzyjny strzał, który znalazł drogę do bramki. Nie był to ostatni gol zespołu z Los Angeles w meczu z Colorado Rapids. Po bramce dołożyli również Carlos Vela, Ryan Hollingshead i Cristian Olivera, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0.

Mateusz Bogusz w tym meczu zobaczył również żółtą kartkę. Ostatecznie Polak grał do 65. minuty. Wówczas został zmieniony przez Filipa Krastewa. W tym momencie Los Angeles FC jest wiceliderem konferencji zachodniej z dorobkiem 40 punktów w 24 meczach.