Media: Neymar przekazał władzom klubu, że chciałby opuścić PSG

redakcja

Autor:redakcja

07 sierpnia 2023, 18:59 • 1 min czytania

Reklama
Media: Neymar przekazał władzom klubu, że chciałby opuścić PSG

Dziennikarze „L’Equipe” uważają, że Neymar poinformował władze klubu o tym, że chciałby opuścić Paris Saint-Germain.

Reklama

Reprezentant Brazylii miał rzekomo spotkać się w niedzielę ze swoim agentem, którym jest reprezentujący interesy m.in. Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi, a następnie przekazać działaczom francuskiego zespołu, że chciałby opuścić Parc des Princes podczas letniego okienka transferowego.

Gdzie mógłby potencjalnie zagrać skrzydłowy? Mówi się, że jedną z opcji jest FC Barcelona, w której Neymar występował w latach 2013-2017, natomiast na przeszkodzie mogą stanąć: obowiązujący kontrakt z PSG, kłopoty finansowe katalońskiego klubu oraz… Xavi, który byłby zmuszony całkowicie przemodelować grę zespołu.

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Ligue 1

Reklama
Ligue 1

Były piłkarz Ligue 1 znaleziony martwy w domu. Policja prowadzi śledztwo

Maciej Bartkowiak
3
Były piłkarz Ligue 1 znaleziony martwy w domu. Policja prowadzi śledztwo