Galca: – Zagraliśmy bardzo dobry mecz

05 sierpnia 2023, 23:33 • 1 min czytania 4 komentarze

– Zagraliśmy bardzo dobry mecz – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Constantin Galca.

Zespół z Radomia na otwarcie nowego stadionu przegrał 0:1 z Cracovią, a jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 24. minucie Benjamin Källman, który wykorzystał podanie Michała Rakoczego. – Nowy stadion ma lepszą akustykę, murawa też jest dobrze przygotowana. Obawiałem się tylko, że możemy ją trochę zniszczyć treningiem – tłumaczy szkoleniowiec Radomiaka.

Czy podopieczni Galki zasłużyli chociażby na jedną bramkę? W pierwszej połowie Pedro Henrique aż… czterokrotnie trafił w obramowanie! – Szczęście nie było dzisiaj z nami. Jeśli grasz dobrze, ale nie wykorzystujesz sytuacji, możesz stracić pewność siebie i tylko tego się obawiam. Żeby tę pewność utrzymać, trzeba strzelać bramki, trzeba otrzymać nagrodę za trud i poświęcenie. Jestem wdzięczny moim graczom, bo dali z siebie maksimum i zasłużyli, żeby tę nagrodę odebrać – uważa 51-latek.