Show Grosickiego w Irlandii Północnej. Najpierw gol, potem piękna asysta [WIDEO]

27 lipca 2023, 22:15 • 1 min czytania 32 komentarzy

Kamil Grosicki dalej utrzymuje wysoką formę z poprzedniego sezonu. W spotkaniu z Linfield zdobył bramkę z rzutu karnego i popisał się piękną asystą z rzutu rożnego.

Pogoń Szczecin prowadziła do przerwy w Belfaście 2:0. W obu zdobytych bramkach zamieszany był Kamil Grosicki. Najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu Ekstraklasy najpierw strzelił gola, pewnie wykorzystując rzut karny. A chwilę później popisał się perfekcyjnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego do Joao Gamboy, który uderzeniem w krótki róg podwyższył prowadzenie.

Po przerwie Pogoń grała nieco słabiej. Niepewny w bramce był Dante Stipica, co poskutkowało stratą gola. Portowcy w porę jednak zareagowali na zryw Linfield i w krótkim odstępie czasu gole strzelili Mariusz Malec i Efthymios Koulouris.