Kolejny popis Leo Messiego w barwach Interu Miami

26 lipca 2023, 09:46 • 1 min czytania 15 komentarzy

Leo Messi nie przestaje zachwycać po transferze do Stanów Zjednoczonych. 36-latek został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu w starciu z Atlantą United.

Argentyńczyk miał na swoim koncie dwie bramki już po dwudziestu minutach gry, aby nieco później dołożyć do nich jeszcze asystę. Lokalne media zachwycają się również jego współpracą z fińskim skrzydłowym, Robertem Taylorem. W 53. minucie meczu, Messi zaliczył ostatnie podanie przy jednej z jego bramek.

Spotkanie w Pucharze Ligi okazało się także dobrą okazję do debiutu dla Sergio Busquetsa. Hiszpan rozegrał 72 minuty, opuszczając murawę przy stanie 4:0. Okazałe zwycięstwo pozwoliło Interowi Miami na awans do kolejnej fazy rozgrywek (1/32 finału).

[avatar size=”original” align=”center” link=”