Prezydent Lazio: – Zieliński wybrał pozostanie w Napoli

redakcja

Autor:redakcja

24 lipca 2023, 11:27 • 1 min czytania

Reklama
Prezydent Lazio: – Zieliński wybrał pozostanie w Napoli

Przyszłość Piotra Zielińskiego wyjaśniona. Polak nie zmieni klubu w tym okienku transferowym. Przedłużył kontrakt z Napoli, a na dniach sami mistrzowie Włoch wydadzą oficjalne ogłoszenie. Taką informację podał prezydent Lazio Claudio Lotito w rozmowie z „Il Messaggero”.

Reklama

Klub z Rzymu tego lata mocno zabiegał o Zielińskiego, gdyż chce wypełnić lukę w środku pola po odejściu Sergeja Milinkovicia-Savicia do Arabii Saudyjskiej. – Piotr nie jest już obiektem naszych zainteresowań. Wczoraj zamknął wszelkie dyskusje. Zadzwonił i powiedział, że wybrał pozostanie w Napoli, przedłużając umowę z nimi na gorszych warunkach, niż te, które mu oferowaliśmy – wyznał Lotito.

„La Gazzetta dello Sport” już wczoraj przedstawiała kulisy ostatnich wydarzeń z sytuacją Zielińskiego. Dziennikarze podkreślali, że sprawa zmieniła się o 180 stopni i Polak jednak przedłuży kontrakt z Napoli na nieco gorszych warunkach finansowych. „Zielu” jest piłkarzem klubu z Neapolu od 2016 roku. Ma już na swoim koncie 329 spotkań, 47 goli i 44 asysty w barwach tej drużyny.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank