Vuković: – Dla Kamila Wilczka mamy zastępców tylko w postaci bardzo młodych piłkarzy

23 lipca 2023, 16:39 • 1 min czytania 5 komentarzy

Piast Gliwice na inaugurację nowego sezonu przegrał u siebie 1:2 z Lechem Poznań, mimo że na przerwę schodził z korzystnym wynikiem, a w drugiej połowie bardzo dogodnych okazji nie wykorzystali Arkadiusz Pyrka i Jakub Czerwiński.

Latem do „Piastunek” trafili m.in. Sergyi Krykun, Filip Karbowy czy 18-letni Marcel Bykowski, który w sobotę zadebiutował w Ekstraklasie. Z racji, że Gabriel Kirejczyk zmaga się z urazem, a Rauno Sappinen zdecydował się na transfer do Izraela, trener Vuković nie ma szczególnego pola do manewru na pozycji napastnika. – Dla Kamila Wilczka mamy zastępców tylko w postaci bardzo młodych piłkarzy. I pamiętamy przy tym, że okno transferowe nie jest jeszcze zamknięte, pewne ruchy są możliwe. Teraz liczymy na to, że Kamilowi będzie dopisywało zdrowie i obejdzie się bez kontuzji – mówi w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” Aleksandar Vuković.