Kacper Przybyłko przypomniał o sobie. Strzelił gola, który dał zwycięstwo Chicago Fire [WIDEO]

16 lipca 2023, 08:57 • 1 min czytania 1 komentarz

Kacper Przybyłko po dwumiesięcznej przerwie wpisał się na listę strzelców w meczu ligowym. Polak był autorem gola, który dał zwycięstwo Chicago Fire w spotkaniu z Toronto FC.

Kacper Przybyłko w tym sezonie nie ma pewnego miejsca w wyjściowej jedenastce Chicago Fire. W meczu z Toronto FC pojawił się na murawie dopiero minutę przed końcem podstawowego czasu gry. Polak nie miał dużo czasu na pokazanie się z dobrej strony, ale i tak zdołał odmienić losy meczu. Do momentu pojawienia się 30-latka na murawie na utrzymywał się bezbramkowy remis. Minutę po jego wejściu było już 1:0 dla gospodarzy. Przybyłko otrzymał podanie od Miguela Navarro i strzałem głową zaskoczył bramkarza drużyny przeciwnej. Dla polskiego napastnika był to czwarty gol w tym sezonie.

Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło, zatem mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Chicago Fire 1:0. Na ten moment zespół Kacpra Przybyłki zajmuje ósme miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 32 punktów.