Nie łapał się w Śląsku, podpisał umowę z piątą drużyną Szkocji. To nie jedyny transfer

redakcja

Autor:redakcja

26 czerwca 2023, 22:32 • 1 min czytania

Reklama
Nie łapał się w Śląsku, podpisał umowę z piątą drużyną Szkocji. To nie jedyny transfer

Maksymilian Boruc został nowym zawodnikiem Hibernian FC. 20-letni bramkarz znajdował się ostatnio w Śląsku Wrocław, z którego odszedł jeszcze Daniel Leo Gretarsson.

Reklama

Maksymilian Boruc trafił do Śląska Wrocław w 2021 roku z młodzieżowej drużyny West Bromwich. Przez dwa lata nie zadebiutował w pierwszym zespole, a w rezerwach zagrał tylko 13 razy, zachowując tylko jedno czyste konto. Nie stanęło to jednak na drodze dużego transferu na Wyspy Brytyjskie.

20-letni kuzyn Artura Boruca podpisał dwuletni kontrakt z Hibernian FC. Klub z Edynburga to piąta drużyna minionego sezonu ligi szkockiej. Dzięki temu wystąpi w przyszłym sezonie w Lidze Konferencji.

Boruc nie był jedynym zawodnikiem, który w poniedziałek opuścił Śląsk Wrocław. Daniel Leo Gretarsson został nowym piłkarzem duńskiego Sonderjyske. Islandczyk podpisał czteroletni kontrakt.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank