Oficjalnie: ŁKS Łódź pozyskał mistrza Albanii

redakcja

Autor:redakcja

22 czerwca 2023, 15:20 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: ŁKS Łódź pozyskał mistrza Albanii

Engjell Hoti został nowym zawodnikiem beniaminka Ekstraklasy – ŁKS Łódź. Kosowianin podpisał dwuletni kontrakt.

Reklama

Engjell Hoti urodził się w Niemczech i trenował w akademii VfB Stuttgart. W pierwszym zespole jednak nigdy nie wystąpił. Nie zagrał również na żadnym z trzech bundesligowych poziomów. W 2019 roku przeniósł się w rodzinne strony. Wylądował w kosowskiej Trepcy Mitrowice.

Kariera 26-latka przyspieszyła, gdy w 2021 roku trafił od KF Tirana, a po roku przeniósł się do FK Paritzani. Z oboma tymi albańskimi klubami zdobył mistrzostwo kraju. Teraz przenosi się do ŁKS Łódź na mocy transferu bezgotówkowego. Z Rycerzami Wiosny związał się dwuletnią umową. W minionym sezonie zdobył osiem bramek i zanotował pięć asyst w 37 meczach.

To drugi letni transfer ŁKS. Wcześniej łodzianie ogłosili pozyskanie Jakuba Letniowskiego. Zespół opuścili Michał Trąbka, Milan Spremo, Maciej Dąbrowski i Marek Kozioł.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank