Oficjalnie: Trzech zawodników odchodzi z Wisły Kraków

redakcja

Autor:redakcja

20 czerwca 2023, 18:32 • 2 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Trzech zawodników odchodzi z Wisły Kraków

Wisła Kraków zdecydowała nie przedłużać wygasających umów z następującymi zawodnikami: Alex Mula, Zdenek Ondrasek oraz Momo Cisse. Dwóch pierwszych od 1 lipca będzie wolnymi agentami, a Gwinejczyk wróci do VfB Stuttgart, z którego był wypożyczony do „Białej Gwiazdy”.

Reklama

Mula trafił przy Reymonta w zimowym okienku transferowym na zasadzie wolnego transferu. 26-letni pomocnik zagrał w barwach Wisły w 11 spotkaniach, strzelił jednego gola i zaliczył cztery asysty.

Drugie podejście Zdenka Ondraska do Wisły Kraków nie można uznać za udane. Czeski napastnik w minionych rozgrywkach I ligi zagrał tylko w jednym spotkaniu. Przez długi czas nie mógł nawet trenować z zespołem, gdyż leczył poważną kontuzję. Ondrasek pod Wawel wrócił po trzyletniej przerwie w styczniu 2022 roku. Od tego czasu 34-latek zagrał w 15 spotkaniach i strzelił tylko dwa gole.

Reklama

Momo Cisse do Wisły Kraków trafił w styczniu ubiegłego roku na zasadzie wypożyczenia z VfB Stuttgart. 20-latek w barwach „Białej Gwiazdy” zagrał w 24 spotkaniach i strzelił 2 gole.

Reklama

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank