Oficjalnie: Legia sprzedała piłkarza do pierwszoligowca

redakcja

Autor:redakcja

16 czerwca 2023, 16:20 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Legia sprzedała piłkarza do pierwszoligowca

Kacper Skibicki został nowym zawodnikiem GKS Tychy. Skrzydłowy odszedł z Legii Warszawa na mocy transferu definitywnego.

Reklama

GKS Tychy skorzystał z klauzuli wykupu Kacpra Skibicki i po półrocznym wypożyczeniu pozyskał go na stałe. 21-letni skrzydłowy podpisał dwuletni kontrakt. W minionym sezonie rozegrał 27 meczów we wszystkich rozgrywkach. Zaliczył w nich pięć asyst.

Skibicki trafił do Legii w styczniu 2019 roku, ale od razu został wypożyczony do swojego poprzedniego klubu Olimpii Grudziądz. W kolejnych latach jeszcze dwa razy trafiał na wypożyczenia. Za pierwszym razem do Pogoni Siedlce, za drugim do GKS Tychy. Dla pierwszego zespołu Legii rozegrał łącznie 31 spotkań.

To pierwszy z zapowiadanych sześciu-ośmiu transferów, jakich ma dokonać klub z Tych w letnim oknie.

WIĘCEJ LEGII I GKS:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank