Hiszpania drugim finalistą Ligi Narodów!

15 czerwca 2023, 23:01 • 1 min czytania 4 komentarze

To już pewne – Hiszpania zagra w finale Ligi Narodów! Bohaterem drużyny Luisa de la Fuente okazał się Joselu, który pokonał bramkarza rywali w 88. minucie meczu.

Ze względu na poważny błąd Leonardo Bonucciego, drużyna z Półwyspu Iberyjskiego wyszła na prowadzenie już w trzeciej minucie meczu. Do siatki trafił wówczas Yeremi Pino. Na bramkę reprezentacji Włoch z jedenastej minuty spotkania odpowiedział natomiast Joselu. Doświadczony napastnik pokonał bramkarza rywali strzałem z bliskiej odległości. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, co zagwarantowało Hiszpanom awans do następnej fazy.

W finale tegorocznej edycji Ligi Narodów reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Chorwacją. Spotkanie odbędzie się już 18 czerwca o godzinie 20:45.

[avatar size=”original” align=”center” link=”