Grad goli w finale baraży o Ekstraklasę. Stępień bohaterem Puszczy [WIDEO]

11 czerwca 2023, 20:05 • 2 min czytania 39 komentarzy

Wielkie emocje w Niecieczy w finale baraży o Ekstraklasę! Cztery gole w podstawowym czasie gry. Do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna dogrywka, a w niej bramkę na wagę historycznego awansu Puszczy Niepołomice do elity zdobył Konrad Stępień.

Pierwsza odsłona tego spotkania nie była obfita w stuprocentowe okazje do zdobycia gola. Mecz nam się dopiero rozkręcił po zmianie stron. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Tomas Poznar wpakował piłkę do siatki już w pierwszej minucie drugiej połowy.

Na odpowiedź Puszczy Niepołomice nie musieliśmy poczekać. Artur Siemaszko świetnie wykończył dośrodkowanie od Marcela Pięczka.

Puszcza poszła za ciosem i już w 61. minucie zdobyła gola na 2:1. Autorem tego trafienia niefortunnie interweniujący obrońca Termaliki Andrej Kadlec.

Gola na wagę dogrywki zdobył Muris Mesanović, który na boisku zameldował się kilka minut wcześniej. Kapitalne trafienie Bośniaka.

W dogrywce Puszcza zdobyła gola na 3:2 w 99. minucie. Hubert Tomalski mocno dośrodkował w pole karne. Najwyżej do główki wyskoczył Konrad Stępień i strzałem po koźle pokonał Tomasza Loskę. To był gol na wagę historycznego awansu do Ekstraklasy na stulecie klubu!