Media: Jacek Magiera podpisał nowy kontrakt ze Śląskiem Wrocław

redakcja

Autor:redakcja

03 czerwca 2023, 20:03 • 1 min czytania

Reklama
Media: Jacek Magiera podpisał nowy kontrakt ze Śląskiem Wrocław

Jacek Magiera podpisał nowy dwuletni kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Taką informację podał Marcin Torz z „Super Expressu”.

Reklama

Magiera w kwietniu wrócił do Śląska Wrocław po rocznej przerwie. Jego zadaniem było utrzymanie WKS-u w Ekstraklasie. Misja zakończona sukcesem. Wystraszyło wygrać dwa mecze z Wisłą Płock i Miedzią Legnica, żeby tego dokonać.

Mówiło się wiele o tym, że Magiera dokończy kontrakt i będzie pracował w innym miejscu, Tomasz Włodarczyk pisał o mocnym zainteresowaniu ze strony Stali Rzeszów. Wychodzi jednak na to, że Magiera zostanie we Wrocławiu. Marcin Torz twierdzi, że w sobotę trener Śląska podpisał nowy dwuletni kontrakt z klubem.

Reklama

WIĘCEJ O ŚLĄSKU WROCŁAW:

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank