Nalepa: – Czuję wstyd. To najgorszy dzień w karierze

redakcja

Autor:redakcja

07 maja 2023, 18:04 • 1 min czytania

Reklama
Nalepa: – Czuję wstyd. To najgorszy dzień w karierze

Lechia Gdańsk nie ma już szans na utrzymanie w Ekstraklasie. Po porażce z Zagłębiem Lubin wypowiedział się na łamach „WP Sportowe Fakty” obrońca Michał Nalepa.

Reklama

Nie chcę powiedzieć za dużo, ale za dużo rozmyślaliśmy o tym, co będzie w przyszłości, a za mało o tym, co tu i teraz. Nic nie dzieje się z przypadku. Spadliśmy my jako piłkarze. To my wychodziliśmy na boisko. W szatni był smutek i wstyd. Ja na razie czuję wstyd. To najgorszy dzień w mojej karierze. Zrzucanie winy na kogokolwiek nie ma sensu, a po drugie to nie jest kwestia jednego zawodnika. Jeśli tylko jeden z nas byłby bez formy, to byśmy z tej ligi nie spadli. Za dużo piłkarzy było pod formą od pierwszej do ostatniej kolejki – powiedział Michał Nalepa, obrońca Lechii.

Po porażce 1:3 z Zagłębiem Lubin gdańszczanie nie mają już nawet matematycznych szans na utrzymanie. W 31 meczach uzbierali tylko 26 punktów.

Lechia spadła z Ekstraklasy po 15 latach.

WIĘCEJ O LECHII GDAŃSK:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
1
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
3
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank