Ancelotti: – Coś musi się zmienić, piłkarze rozgrywają zbyt wiele meczów

redakcja

Autor:redakcja

21 kwietnia 2023, 16:44 • 1 min czytania

Reklama
Ancelotti: – Coś musi się zmienić, piłkarze rozgrywają zbyt wiele meczów

Carlo Ancelotti w rozmowie z „ESPN” zwrócił uwagę, że piłkarski kalendarz jest aktualnie napięty do granic możliwości, a zawodnicy rozgrywają zbyt wiele meczów, co prowadzi do przemęczenia i kontuzji.

Reklama

„Królewscy” rywalizują aktualnie w lidze hiszpańskiej, Lidze Mistrzów oraz Pucharze Króla, a przecież piłkarze „mają” też w nogach grudniowe mistrzostwa świata, które po raz pierwszy rozegrano w trakcie sezonu. – To nie jest dobra ścieżka dla piłki nożnej. Coś musi się zmienić. La Liga, RFEF, UEFA i FIFA myślą tylko o sobie, a nikt nie bierze pod uwagę graczy – uważa szkoleniowiec Realu Madryt.

CZYTAJ WIĘCEJ O REALU MADRYT:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank