Mario Maloca przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk

redakcja

Autor:redakcja

14 kwietnia 2023, 18:22 • 1 min czytania

Reklama
Mario Maloca przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk

Lechia Gdańsk poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Mario Malocą. Nowa umowa Chorwata będzie obowiązywała do końca czerwca przyszłego roku.

Reklama

Maloca trafił do „biało-zielonych” w lipcu 2015 roku, a od tego czasu zagrał w 169 spotkaniach, w których zdobył sześć bramek. W tym sezonie 33-letni defensor wystąpił w 22 meczach, często nie zbierając za swoje występy zbyt wysokich ocen.

– Obecny kontrakt chorwackiego obrońcy gdańskiej Lechii Mario Malocy zawierał opcję przedłużenia o kolejny sezon i w związku z wypełnieniem jego zapisów, będzie obowiązywał do 30.06.2024 roku – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank