Gabriel Kirejczyk przedłużył umowę z Piastem

redakcja

Autor:redakcja

30 marca 2023, 18:06 • 1 min czytania

Reklama
Gabriel Kirejczyk przedłużył umowę z Piastem

Piast Gliwice skorzystał z opcji zapisanej w kontrakcie Gabriela Kirejczyka i przedłużył z napastnikiem umowę do końca czerwca 2024 roku.

Reklama

Gabriel Kirejczyk był jednym z objawień rundy jesiennej w barwach Piasta. Wobec dużej nieskuteczności gliwiczan wskoczył do składu, strzelił jednego gola i zanotował tyle samo asyst. Łącznie wystąpił w ośmiu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Trener Waldemar Fornalik dawał mu coraz więcej szans. Szkoleniowca jednak zwolniono, a jego następca – Aleksandar Vukovic nie daje mu już tak wielu okazji do gry.

Napastnik po raz ostatni pojawił się na boisku w Ekstraklasie w listopadzie zeszłego roku. W kolejnych miesiącach tylko dwa razy załapał się na ławkę rezerwowych. Mimo to Piast postanowił skorzystać z zapisów w kontrakcie i przedłużył o rok umowę z napastnikiem.

Kirejczyk urodził się w Oświęcimiu, a do Gliwic trafił w 2021 roku z AP Profi.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank