Dwóch piłkarzy zagroziło odejściem, gdyby nie zwolniono Conte

redakcja

Autor:redakcja

30 marca 2023, 20:03 • 2 min czytania

Reklama
Dwóch piłkarzy zagroziło odejściem, gdyby nie zwolniono Conte

Kilka dni temu władze Tottenhamu Hotspur zwolniły Antonio Conte. Stanęły pod ścianą bowiem dwaj ważni zawodnicy zagrozili odejściem z klubu, o czym informuje argentyński dziennikarz Gaston Edul „TyC Sports”.

Reklama

Relacje Conte z drużyną były bardzo złe, nie trzeba chyba dodawać, że mogliśmy to zobaczyć też w jego słowach. Niektórzy piłkarze postawili ultimatum na wypadek, gdyby Conte pozostał na stanowisku. Cristian Romero zastanawiał się nad swoim dalszym pobytem w klubie. To samo miało miejsce w przypadku Richarlisona. Conte traktował ich bardzo źle, nie tylko w relacjach twarzą w twarz, czy w prywatnym otoczeniu, ale także publicznie – powiedział Gaston Edul „TyC Sports”, cytowany przez meczyki.pl.

Antonio Conte pracował w Tottenhamie od listopada 2021. Poprowadził drużynę w 76 meczach. Średnio zdobywał 1,78 punktów na mecz. Pod tym względem jest trzecim najlepszym menadżerem Kogutów w XXI wieku. Lepiej punktowali jedynie Mauricio Pochettino i Andre Villas-Boas. Niemniej jednak zupełnie pokpił sprawę atmosfery w szatni, co widać po grze buntowników w jego zespole. Richarlison, który zrobił furorę na mundialu, nie strzelił żadnego gola w tym sezonie w Premier League, a Christian Romero nie przypomina piłkarza, który został mistrzem świata.

WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank