Obrońca Barcelony wypada na miesiąc przez kontuzję w reprezentacji

redakcja

Autor:redakcja

24 marca 2023, 08:39 • 1 min czytania

Reklama
Obrońca Barcelony wypada na miesiąc przez kontuzję w reprezentacji

Andreas Christensen doznał kontuzji w pierwszej połowie meczu eliminacji mistrzostw Europy z Finlandią (3:1). Duńczyk będzie pauzował od trzech do cztery tygodni.

Reklama

Andreas Christensen opuścił boisko w starciu z Finami już po kwadransie. Na murawie zastąpił go Victor Nelsson, natomiast sam piłkarz Barcelony udał się na badania. Według ich wstępnych wyników nabawił się urazu mięśnia dwugłowego uda, w wyniku czego będzie pauzował od trzech do czterech tygodni. Obrońca reprezentacji Danii opuścił już zgrupowanie i udał się do Barcelony, gdzie przejdzie bardziej szczegółowe badania i podda się leczeniu.

Christensen rozegrał w barwach Blaugrana w tym sezonie 25 spotkań, w których zanotował jedną asystę. W tym roku jest pierwszym wyborem trenera Xaviego na środku defensywy.

W czwartkowym wieczór Dania pokonała Finlandię 3:1.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank