Kuriozalne błędy bramkarzy w meczu Liverpool – Real [WIDEO]

21 lutego 2023, 22:26 • 1 min czytania 6 komentarzy

Liverpool i Real Madryt zapewniają nam sporo emocji we wtorkowy wieczór. Spory udział mają w tym jednak bramkarze obu drużyn – Alisson i Thibaut Courtois, którzy popełnili kuriozalne błędy.

Zaczęło się od Belga, który w 14. minucie tak niefortunnie próbował wybić piłkę tuż przed własną bramką, że trafiła ona prosto pod nogi Mohameda Salaha. Egipcjaninowi pozostało już tylko skierować piłkę tuż obok golkipera rywali. W ten sposób Liverpool wyszedł na prowadzenie 2:0.

Jednak w 36. minucie sytuacja zupełnie się odwróciła, a wszystko to zasługa Alissona. Bramkarz Liverpoolu otrzymał podanie od Joe Gomeza i próbując wybić piłkę… trafił prosto w Viniciusa. Piłka odbiła się od Brazylijczyka i wpadła do bramki gospodarzy. W ten sposób Real doprowadził do wyniku 2:2.