Czwartoligowy klub pozwał FC Barcelonę

redakcja

Autor:redakcja

17 lutego 2023, 13:31 • 1 min czytania

Reklama
Czwartoligowy klub pozwał FC Barcelonę

Wygląda na to, że FC Barcelona może mieć kolejne kłopoty. Czwartoligowy hiszpański klub Union Adarve pozwał Katalończyków w związku z rzekomymi nieprawidłowościami przy transferze Marcosa Alonso.

Reklama

Marcos Alonso trafił do FC Barcelony latem 2022 roku. Oficjalnie Hiszpan przeniósł się na Camp Nou z Chelsea za darmo, dzięki temu, że wcześniej sam rozwiązał kontrakt z londyńskim klubem.

W to nie wierzy jednak czwartoligowy Union Adarve, w którym Alonso grał jako dziecko. Dziennik „AS” poinformował, że władze tego malutkiego klubu z Madrytu domagają się wypłacenia ekwiwalentu za wyszkolenie, ponieważ są przekonane, że transfer Hiszpana wcale nie był darmowy. Według nich obrońca przeniósł się na Camp Nou w ramach rozliczenia za Pierre’a-Emericka Aubameyanga i dlatego domagają się zapłaty 100 tysięcy euro.

Według dziennikarzy władze Unionu mają posiadać dowody to, że negocjacje w sprawie transferu Alonso wcale nie odbywały się w ostatniej chwili, a trwały od dłuższego czasu. Dlatego postanowiły przekazać sprawę do FIFA, aby to federacja przyjrzała się całej sprawie.

Alonso zagrał w tym sezonie w 12 spotkaniach LaLiga, w których zdobył jedną bramkę.

Reklama

Czytaj więcej o Barcelonie:

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank