Media: Tebas wykluczył FC Barcelonę i Real z rozmów na temat nowej umowy dot. praw telewizyjnych

redakcja

Autor:redakcja

09 lutego 2023, 15:32 • 1 min czytania

Reklama
Media: Tebas wykluczył FC Barcelonę i Real z rozmów na temat nowej umowy dot. praw telewizyjnych

„Vozpópuli” poinformowało o tym, że Javier Tebas wykluczył FC Barcelonę i Real Madryt z rozmów na temat nowej umowy dotyczącej praw telewizyjnych.

Reklama

Ma to związek z informacjami, które dzisiaj przekazali dziennikarze „The Telegraph”. Władze FC Barcelony, Juventusu i Realu Madryt kontynuują prace nad stworzeniem Superligi. Kontaktowały się z 50 klubami, by nakłonić ich do dołączenia do przedsięwzięcia na ulepszonych zasadach.

To rzekomo bardzo nie spodobało się Javierowi Tebasowi, który sprzeciwia się powstaniu rozgrywek, które miałyby zastąpić Ligę Mistrzów. Z tego względu zamierza odsunąć oba hiszpańskie kluby od rozmów na temat pieniędzy z tytułu praw telewizyjnych i warunków umowy transmisji meczów LaLiga.

Reklama

WIĘCEJ O LIDZE HISZPAŃSKIEJ:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank