Nastolatek z Man City dostanie podwyżkę o 400 procent

redakcja

Autor:redakcja

05 lutego 2023, 11:54 • 1 min czytania

Reklama
Nastolatek z Man City dostanie podwyżkę o 400 procent

Dobra gra w połączeniu z odejściem do Bayernu Monachium Joao Cancelo złożyły się na większą pensję prawego obrońcy Rico Lewisa z Manchesteru City. Jak donosi Daily Mail, 18-latek będzie zarabiał pięć razy więcej niż do tej pory.

Reklama

Lewis (rocznik 2004) w Premier League zadebiutował w sierpniu, a od końca grudnia występuje regularnie. Co więcej, młokos radzi sobie dobrze, więc władze The Citizens w porozumieniu z menedżerem Pepem Guardiolą zdecydowały się go wynagrodzić.

Do tej pory Anglik tygodniowo dostawał pięć tysięcy funtów, a w najbliższym czasie dostanie podwyżkę i będzie zarabiał 25 koła.

Lewis to wychowanek Manchesteru City, w sumie w Premier League zagrał ośmiokrotnie.

WIĘCEJ O PREMIER LEAGUE:

Reklama

foto. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank