Maroko złożyło formalną skargę na sędziego Cesara Arturo Santosa

redakcja

Autor:redakcja

15 grudnia 2022, 15:34 • 1 min czytania

Reklama
Maroko złożyło formalną skargę na sędziego Cesara Arturo Santosa

Marokańska Federacja Piłkarska zdecydowała się złożyć skargę na sędziego, który prowadził mecz Maroko – Francja.

Reklama

Meksykanin, Cesar Arturo Ramos, we wczorajszym spotkaniu spisywał się skandalicznie i mylił się w obie strony. Dodatkowo wprowadzał nerwową atmosferę, co wpływało na przebieg widowiska i nie pomogło w utrzymaniu porządku. Okazuje się, że Marokańczycy nie zamierzają tak tej sprawy zostawić i już złożyli na arbitra formalną skargę. Przedstawiciele afrykańskiej federacji uważają, że reprezentacji Walida Regraguiego należały się dwa rzuty karne w pierwszej połowie spotkania.

[WIĘCEJ O SĘDZIOWANIU WE WCZORAJSZYM MECZU]

Footmercato informuje, że skarga ta ma charakter manifestu, ponieważ tak naprawdę przedstawiciele Marokańskiej Federacji Piłkarskiej spodziewają się, że ich roszczenia nie będą brane pod uwagę.

***

Reklama

Znamy finalistów mistrzostw świata. A porozmawiamy o nich w składzie: Damian Smyk, Patryk Fabisiak, Szymon Janczyk, Jan Mazurek.

WIĘCEJ O MISTRZOSTWACH ŚWIATA:

Fot. FotoPyk/Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank