Podczas mundialu Guardiola ma podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości

redakcja

Autor:redakcja

15 listopada 2022, 08:41 • 1 min czytania

Reklama
Podczas mundialu Guardiola ma podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości

Pep Guardiola po kilku intensywnych latach może rozstać się z Manchesterem City. Zagraniczne media wskazują na to, że wkrótce mają się odbyć trenera z najważniejszymi osobami w klubie.

Reklama

Od wielu lat Hiszpan jest uważany za jednego z najlepszych trenerów na świecie. Zdobywał wiele tytułów z FC Barceloną, Bayernem Monachium i Manchesterem City, który prowadzi już od ponad sześciu lat. Z Obywatelami wygrał między innymi: cztery mistrzostwa Anglii, cztery Puchary Ligi Angielskiej i dwa Superpuchary Anglii. Zdecydowanie kamyczkiem do jego ogródka jest brak trofeum za wygranie Ligi Mistrzów z Manchesterem City, co było od samego początku głównym celem jego pracy w Anglii.

Wiele wskazuje na to, że ten sezon może być jego ostatnim w klubie z Etihad Stadium. Dziennikarze Daily Mail informują, że Hiszpan podczas mundialu będzie starał się „naładować akumulatory” i przy okazji uda się do Abu Zabi na rozmowy z właścicielami Manchesteru City, podczas których ma przedstawić swoje plany na przyszłość. Jego obecny kontrakt terminuje wraz z końcem obecnego sezonu.

CZYTAJ WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

fot. NewsPix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank