„Jeśli nikogo nie sprzedamy, to nie będziemy mieli budżetu na transfery”

redakcja

Autor:redakcja

11 listopada 2022, 11:31 • 1 min czytania

Reklama
„Jeśli nikogo nie sprzedamy, to nie będziemy mieli budżetu na transfery”

W programie „Tylko Legia” (Kanał Sportowy) Jacek Zieliński odniósł się do sytuacji transferowej stołecznego klubu.

Reklama

Dyrektor sportowy Legii Warszawa powiedział:

– Jeśli nikogo nie sprzedamy, to nie będziemy mieli budżetu na transfery. Będziemy się obracać wokół tych pieniędzy, które ewentualnie byśmy uzyskali z ruchu wychodzącego. Od tej rundy gra kilku młodych zawodników, mających 20-21 lat, którzy fajnie performują pod opieką obecnego sztabu i trenera Runjaicia. I zapytań o nich pojawia się coraz więcej. Jest zainteresowanie Tobiaszem, Sliszem, Nawrockim, ale sprzedawanie ich teraz nam się nie kalkuluje. Wiem, że za pół roku będą warci więcej, jeżeli utrzymają tempo rozwoju.

W tym momencie Legia Warszawa zajmuje drugie miejsce w Ekstraklasie ze stratą siedmiu punktów do Rakowa Częstochowa. Legia przed przerwą reprezentacyjno-zimową rozegra jeszcze jeden mecz ligowy. W niedziele rywalem drużyny Kosty Runjaicia będzie Śląsk Wrocław.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank